Zasedání výboru dne 4. 4. 2022

Účast: 5 členů, 2 omluveni

Schůze výboru proběhla v hotelu Dukla.

Hlavním programem schůze bylo:

  1. Léčiva
  2. Výročí – dárkové poukazy
  3. Účast na výstavě chovatelů

Průběh schůze:

  1. Zdravotní referent informoval o distribuci léčiv pro členy základní organizace. Distribuce bude zabezpečena prostřednictvím důvěrníků, kteří obdrželi jmenný seznam objednaných léčiv a částku k zaplacení. Vybranou finanční částku poukážou na účet základní organizace do 31. 5. 2022.
  2. Jednatel seznámil členy výboru s počtem členů základní organizace, kteří v tomto roce oslaví významné životní jubileum. Na příští schůzi výboru předloží návrh dárkového poukazu a dárkové poukazy pro členy základní organizace, kteří oslavili významné životní jubileum do května letošního roku.
  3. Jednatel základní organizace předložil návrh účasti na výstavě chovatelů, která se koná ve dnech 29. – 30. 4. 2022 a dále předložil návrh o darování včelařských produktů do tomboly.
  4. Výbor účast na výstavě schválil a také věnování produktů do tomboly ve výši do 1000,-kč. Jednatel základní organizace se dne 25. 4. 2022 zúčastní koordinační schůzky s chovateli k výstavě ohledně doladění dovozu materiálu a časovému harmonogramu účasti na výstavě.

Příští schůze výboru se koná 2. května 2022.

jednatel ZO Vyškov – Štefan Ondák

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář